Kontakt

Niepubliczne Przedszkole Skrzat z Oddziałami Specjalnymi

ul. Kleeberga 8
20-243 Lublin
lubelskie, Polska

81 444 88 45

przedszkole@skrzat.lublin.pl

Na rodziców przyprowadzających małe Skrzaty czekamy:

Poniedziałek – Piątek : od 6.45  do  17.00
Sobota, Niedziela – nieczynne.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Administratorem Państwa danych osobowych jest PRO VITA Cękalski, Oleksiewicz Sp. J. z siedzibą w Lublinie przy ulicy Kleeberga 8, tel.: 81 444 88 45, adres e-mail: przedszkole@skrzat.lublin.pl
  Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu komunikacji i udzielenia odpowiedzi na zadane pytania oraz realizacji celów związanych ze świadczeniem usług, a także w celu obsługi Państwa żądania dotyczącego ochrony danych osobowych.
  Przysługuje Państwu prawo do dostępu do danych, do żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora. Przysługuje Państwu także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym i jest dobrowolne. Brak ich podanie uniemożliwi jednak Administratorowi odpowiedź na Państwa pytanie, ustosunkowanie się do żądania i jego obsługi.